Barvy na obličej – TOP 5 podzimních hitů

Barvy na obličej patří už delší dobu k našim nejprodávanějším produktům. Díky jejich rozmanitosti lze vytvářet naprosto fantastické motivy a není zapotřebí ani tolik kreativity, co dříve. Pomalu se nám také blíží jeden z velkých podzimních svátků – Halloween a je potřeba se na něj předzásobit. Právě proto jsme pro vás připravili týdenní akci.

Zajímá vás

Často se nás ptáte, zda jsou barvy zdravotně nezávadné, jestli je možné je používat na citlivou pleť a jiné velmi věcné dotazy a tak vám zodpovíme ty nejčastější:

Otázka č.1: Jsou barvy na obličej nezávadné?

Ano, naše barvy na obličej a tělo splňují nejpřísnější normy EU a jsou dermatologicky testované. Originální atesty naleznete u jednotlivých položek v příloze. Barvy na obličej a tělo Eulenspiegel jsou šetrné jak k vaší kůži, tak i k přírodě.

Otázka č.2: Jsou barvy na obličej testované na zvířatech?

NE, nejsou testované na zvířatech, neobsahují živočišné složky, neobsahují lepek, neobsahují parfémy ani UV Filtry a parabeny.

Otázka č.3. Jsou k dispozici i návody pro méně zkušené?

Ano, k dispozici máme dokonce i videonávody u většiny sad.

Otázka č.4. Jsou to barvy na jedno použití?

Ne, barvy jsou koncentrované a vydrží na mnoho použití. Jsou vodou ředitelné a po zaschnutí se neotírají.

Pokud vás zajímají další informace ohledně barev, můžete nám napsat na náš chat nebo na info@kreativnisvet.cz, rádi vám odpovíme. A nyní už:

5 podzimních hitů

1)  Ďábel

2) Duch

3) Avatar

4) Drákula

5) Čarodejnice