Dětské hrátky s barvami na sklo MUCKI

Barvy na sklo MUCKI

Mucki Window Color jsou velmi zvláštní a jedinečné barvy pro malé odborníky, kteří rádi experimentují s jemně tekutými barvami. Ale jsou i zábavné, snadné, je skvělé sledovat veselé a pestré barvy vycházející z pera MUCKI. Konzistence barev je jako gumi džus a drží pestrost barev.

 

Není to fascinující pohled, když barvy proudí z lahve na speciální fólii do sebe? Dětské oči začínají zářit, když kapky, stříkance barev a linky vzájemně vytvářejí malé umělecké dílo. V jakémkoliv okamžiku navíc mohou použít ruce nebo nohy. Snadno-it-losmalen se nazývá cesta „kreslit“. Díky těmto barvám také vznikly příšerky zvané „Doodlen“.

 

Nevíš, co vytvořit za dárek pro mámu, tátu nebo babičku a dědu? Co třeba namalovat vlastní obrázek na sklo a nechat ho zarámovat? A co navíc? – Sklem může prosvítat světlo a obrazu tak dá mnohem větší pestrost.

Zábava pro děti – relax pro rodiče

Při experimentování s Mucki Window color se může cokoliv pokazit nebo se mohou děti zašpinit, ale to není problém. Barva lze velmi snadno smýt z trička nebo kalhot. Barvy jsou dermatologicky testovány bez lepku, laktózy a vhodné pro vegany :-).

V nabídce máme obrovské množství MUCKI barev, které jsou vhodné pro většinu povrchů:

Slupovací barvy na sklo MUCKI

Prstové barvy pro děti MUCKI

Vodové barvy MUCKI