Představujeme: Aqua Paint Marker SOLO GOYA

Psaní, kreslení a malování s Aqua Paint Marker.

Momenty, které zachytíte na plátně, ožijí pomocí Aqua paint markeru. Minimalistické výkresy dávají impuls v našem rychle se pohybujícím světě. Siluety jsou lehce zbarvené a získávají lehkost z vodové barvy barvy. Co bylo zpočátku tvrdé přesune se do organického tvaru. Říkáte si, o čem to tady píšeme? O jedinečném zážitku z malování pomocí Aqua Paint Markeru. Barva naplňuje podstatu vodové barvy a má i podobné vlastnosti, ale je mnohem snažší a kreativnější využít jejich vlastností. Přední umělci, kteří dnes hledají nové styly a formy malování se k ní začínají obracet. Kde jinde si můžete pomocí „tužek“ načrtnout obrys díla a následně pomocí jejich vlastností vytvořit dílo hodné nejlepších uměleckých děl vytvořených z vodových barev.

Nastal čas pro malování akvarelem 2.0.

SOLO GOYA Aqua Paint Marker

Brilantní umělecké barvy s typickým charakterem tekutých akvarelů. Ideální kreslící nástroj pro skicování a zbarvení, pro umění krasopisu, pro kaligrafii, ilustrace a grafický design ve stylu akvarel. Pro rychlé a spontánní kreslení jemných a minimalistických čar až po velké barevné povrchy

Co Aqua Paint Marker umí?

  • Umělecké pero s pružným kartáčovým hrotem
  • Koncentrovaný, průhledný inkoust na bázi barviva
  • Rozpustné a proto je ideální je  aplikovat na akvarelový papír
  • Na vodní bázi
  • Systém optických vláken
  • Kompaktní optický systém s 11 odstíny
  • Blender pro dokonalé přechody

Pro malování je nejvhodnější akvarelový papír, který zvyšuje vlastnosti barev a nedochází k jejich nepřirozenému rozpíjení.

SOLO GOYA Aqua Paint Marker

V 11 barevných odstínech + 1 Blender
S pružným kartáčovým hrotem

KOUPIT V ESHOPU

Inspirace k tvorbě ze zahraničního blogu