Staň se mistrem v tvorbě FIMO a vyhraj vstupenky na FIMO symposium

Kreativní svět Brno

7. 9. — 10. 9. 2016 se uskuteční v Německu fenomenální akce FIMO Symposium a jak už určitě víte, vstupenky, které vyjdou na 279 EUR jsou už vyprodané. My máme ale pro milovníky FIMO hmoty skvělou zprávu — Můžete vyhrát 2 vstupenky na tuto úžasnou akci. A nejen to, účastí v soutěži přispějete na charitativní akci pro Dětskou onkologii v Brně, pro kterou jsme se rozhodli soutěž uspořádat.

soutěž 2

1. Fáze – Soutěž

Od 25.7. do 23.8. 2016 vytvořte výrobek z Fimo hmoty a zašlete nám jej. My jej nafotíme a umístíme na soutěžní stránku na Facebooku v rámci fotoalba. Zde pak proběhne hlasování o nejlepší výrobek z FIMO hmoty a vítěz získá 1 vstupenku na Fimo symposium.

2. místo získá dárkový balíček v hodnotě 1500 Kč
3. místo získá dárkový balíček v hodnotě 1000 Kč

Druhého vítěze určí odborná porota a výherce rovněž obdrží vstupenku na Fimo symposium.

Výrobky pošlete na adresu:
Kreativní svět s.r.o.
Hlinky 146/74
603 00 Brno
A připojte kontaktní údaje pro případné zaslání výhry (jméno, email, adresu a telefon).

2. Fáze – Aukce – Výtěžek aukce bude věnován dětské onkologii v Brně

Po ukončení soutěže budou předměty vystaveny ve veřejné aukci na Facebooku, kde budou moci lidé psát cenu, za kterou si daný výrobek koupí. Nejvyšší nabídka vyhrává. Výtěžek z celé aukce věnujeme na konto Dětské onkologie v Brně.

 

Pravidla soutěže:

 • Do soutěže budou zařazeny všechny výrobky došlé na adresu Kreativní svět s.r.o., Hlinky 146/74, Brno, PSČ 603 00, v období od 25.7.2016 do 23.8.2016 17:00 hod., s přiloženými kontaktními údaji účastníka soutěže – jméno, adresa, telefonní číslo, email.
 • Zaslaný výrobek musí být zcela originálním dílem účastníka soutěže.
 • Zasláním výrobku soutěžící prohlašuje, že je autorem díla a souhlasí s dodržováním podmínek soutěže.
 • Zasláním výrobku se výrobce vzdává výrobku i finanční odměny, ve prospěch charity.
 • Do soutěže nebudou zařazeny výrobky, které by mohly být chápány jako výhružné, obtěžující, ponižující, nenávistné, hanlivé, podvodné, porušující zákony ČR nebo jinak závadné.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Kreativní svět s.r.o. a jejich rodinní příslušníci, dále osoby, které se bezprostředně účastnily na vypracování podmínek a na vypsání soutěže včetně jejich rodinných příslušníků.
 • Účastník soutěže může zaslat libovolný počet výrobků, ale pouze jeden může vyhrát cenu v soutěži.
 • Zaslaný výrobek musí být vyroben z Fimo hmoty. Je povoleno použít doplňkový materiál (dřevo, kov, sklo, kameny, atd. ) avšak Fimo hmota musí na výrobku převládat.
 • Výrobkem se rozumí jakákoli věc vyrobená z Fimo hmoty. Nejedná se pouze o šperk.
 • Výrobek bude nafocen a fotografie budou umístěny na soutěžní stránku na Facebooku v rámci soutěžního fotoalba, kde proběhne hlasování o nejlepší výrobek, kde rozhodne počet „To se mi líbí“ u příspěvku. První vítěz získá vstupenku (1ks) na Fimo symposium, 2. místo získá dárkový balíček v hodnotě 1500 Kč, 3. místo získá dárkový balíček v hodnotě 1000 Kč. Druhého vítěze určí odborná porota a výherce rovněž obdrží 1ks vstupenky na Fimo symposium. Odborná porota bude posuzovat především originalitu, jedinečnost a nápad.
 • První a druhý vítěz získají 1ks vstupenky na Fimo symposium se zajištěným ubytováním. Ubytování ani doprava na místo nejsou součástí výhry, vítěz si je hradí sám.
 • Po ukončení soutěže budou předměty znovu vystaveny ve fotoalbu v rámci veřejné aukce na Facebooku. Nejvyšší nabídka, napsaná v komentáři pod konkrétním výrobkem, vyhrává. Výtěžek z celé aukce bude věnován na konto Dětské onkologie v Brně.
 • Nabídky v komentářích aukce jsou závazné a dražitelé jsou povinni uhradit cenu, za kterou předmět vydražili. Výzvu k úhradě a platební informace obdrží po ukončení soutěže v soukromé zprávě na Facebooku.
 • Odborná porota si vyhrazuje právo vyřadit soutěžící v případě zjištění podvodných „To se mi líbí“  nebo manipulace s výsledky.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změny nebo zrušení soutěže.