Amos v kreativním světě

Vážení obchodní partneři,

Kreativní svět vytvořil další významné partnerství, které přivede další možnost propagace kreativního zboží do prodejen a k vašim zákazníkům.

Znáte časopis kreativní Amos? Je to časopis pro kreativní tvorbu. Najdete v něm spoustu praktických nápadů a návodů ze sortimentu, který nabízíme.

Je to další skvělý prostředek na podporu prodeje.

Časopis je určen pro všechny nadšence pro hobby a kreativní tvorbu a díky nově navázané spolupráci jsme schopni zajistit časopisy do vašich prodejen za výhodných podmínek.

Můžete je od nás vzít do komisního prodeje, třeba jako součást klasické objednávky na zboží. Časopis může sloužit jednak jako další prodejní položka a také jako promo k technikám a zboží, které v Amosu zrovna letí.

Vychází čtvrtletně a další číslo je v naší nabídce.  Pokud máte zájem o rozšíření servisu pro vaše zákazníky o tento zajímavý produkt můžete si ho u nás objednat. A pokud odebrané množství neprodáte do 20 dne, třetího měsíce po vydání Amose, zbylé výtisky nám zašlete zpět. My budeme následně fakturovat pouze prodané kusy.

Samotný časopis Amos rozjede i své reklamní kampaně s tím, že časopis je k dostání u našich partnerů, tato reklama vás nic nestojí jedinou podmínkou je mít časopis Amos k prodeji ve vaší provozovně, předpokládaný dosah kampaní je zhruba 40.000 lidí.

VO cena jednoho časopisu je 52,- bez DPH. Koncová cena na obálce časopisu je tedy 75,-, která je zároveň doporučenou cenou ve vaší prodejně. Fakturu od nás obdržíte až ke konci února. Zaplatíte pouze to co se prodá, pokud se rozhodnete zbytek vrátit, nebude vás to stát ani korunu.

Minimální počet pro odběr je 5 ks a můžete objednávat standardními způsoby.

obalka

 

Profile photo of Hanka Kmentová
Obchodní ředitelka