SOUTĚŽ! – Tvořím, soutěžím a pomáhám!

Kreativní svět Brno

art-1868562-001

Po velmi povedené Fimo soutěži z letošního léta, kdy jste s námi tvořili a tvořením pomáhali Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek (více ZDE), jsme se rozhodli pomáhat i nadále. Minule jsme vybrali krásné 4000 Kč a doufáme, že tentokrát vybereme ještě víc! 🙂  Nepůjde jen o Fimo, na svoje si přijdou i tvůrci z jiných materiálů. Soutěžit a pomáhat  budeme od února do června!

A tady pro vás máme nejdůležitější informace:

Naše soutež se bude skládat ze 4 tematických kol a jednoho bonusového. Na každý měsíc od února do června je určeno téma, na které můžete tvořit.

Můžete se zúčastnit každý měsíc nebo kterýkoliv měsíc dle vašeho výběru. Účast je jednoduchá, pošlete nám v soukromé zprávě fotografii vašeho výrobku spolu s kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon, email). Výrobkem se rozumí jakákoli věc vyrobená vámi. Může se jednat o dekorativní předměty, šperky, malbu, atd. Počet soutěžních fotografií není omezen. Fotografie vystavíme v samostatném albu na Facebooku s názvem témata jednotlivého měsíce, kde proběhne hlasování o nejlepší fotku. Rozhodující bude počet „To se mi líbí“ u příspěvku (dříve zasláno = dříve možno sbírat hlasy 🙂 ).  Vítěz hlasování obdrží dárkový poukaz na nákup v Kreativním světě v hodnotě 500,- Kč. Pokud v daném kole nevyhrajete, nesmutněte! Tým Kreativního světa určí dalšího výherce, který obdrží překvapení podle použité techniky na soutěžním výrobku.

V únoru se zaměříme na Fimo a tvořit budeme na téma příhodné pro tento měsíc – Láska a domov.

frogs-903176_1920

V březnu budeme tvořit  – barvami na textil, sklo, porcelán, atd. na téma Jaro.

glass-473758_1920

V dubnu bude téma jaké jiné, než Velikonoce. Volbu materiálu necháme čistě jen a jen na vás,

easter-1238465_1920

stejně jako v květnu, kdy tématem budou Květiny.

spring-800240_1920

Červnové bonusové kolo téma nemá. Zařazeni do něj budou všichni ti, kteří věnují svůj výrobek do aukce určené pro Nadační fond dětské onkologie Krtek. Pokud se rozhodnete s námi nejen soutěžit, ale i pomáhat, za což budeme moc rádi, soutěžní výrobek do bonusového kola nám zašlete nebo osobně doneste na adresu Kreativního světa s.r.o, Hlinky 74, 603 00 Brno. Tyto výrobky sami nafotíme a vystavíme v albech bonusového kola – „lajkovací“ album s možností výhry dárkového poukazu na nákup v Kreativním světě v hodnotě 2000 Kč a do dražebního „Krtkova“ alba. Výrobky můžete věnovat od začátku soutěže do jejího konce. S darovaným výrobkem můžete soutěžit nejen v bonusovém kole, ale i v tematickém (výhry se sčítají). Všechny darované výrobky vydražíme opět ve Facebookové aukci, která proběhne během července. Celou vybranou částku věnujeme Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Kreativní svět Brno

Tvořte, soutěžte, bavte se a přispějte na dobrou věc!

Těšíme se na vaše fotografie a výrobky.